O mnie

Od pasji do profesjonalnych usług informatycznych i marketingowych

Od najmłodszych lat pasjonował mnie świat komputerów – zarówno pod względem budowy, sposobu działania urządzeń, jak i możliwości oprogramowania. Pierwsze strony zacząłem budować jeszcze zanim zdecydowałem się na kontynuowanie nauki w Technikum Informatycznym. Dzięki temu zdobyłem praktyczne umiejętności, które rozwijałem razem z pojawianiem się coraz nowszych rozwiązań. Następnie przyszedł czas na studia: z powodzeniem ukończyłem informatykę na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, uzyskując tytuł magistra inżyniera.

Swoją karierę zawodową również połączyłem z szeroko pojętą branżą IT i e-commerce.

Rozwój, znajomość narzędzi i… własna działalność

Praca na etacie pozwoliła mi poznać wiele narzędzi niezbędnych w pracy, a także specyfikę całej branży e-commerce. W tym samym czasie doskonaliłem własne umiejętności, rozwijałem projekty, aż w końcu przyszedł czas na założenie własnej firmy. Od tego czasu tworzę strony internetowe, pomagam Klientom wypromować ich biznes w sieci, dzielę się swoją pasją nie tylko z młodzieżą (w ramach przygotowania do matury z informatyki i korepetycji), ale także organizuję zajęcia dla osób wykluczonych cyfrowo.

Zwiększam liczbę konwersji i wspieram Twój biznes

Od wielu lat pomagam Klientom stworzyć i dostosować strony internetowe do aktualnych wymagań wyszukiwarek. Dzięki temu mogą zwiększyć rozpoznawalność swojej marki, konwersję, a jako efekt końcowy: zyski firmy.

Odpowiednia promocja w Internecie, pozycjonowanie, responsywność i dostosowanie strony nie tylko do potrzeb robotów Google, ale przede wszystkim Twoich obecnych oraz przyszłych Klientów, to mój przepis na nasz wspólny sukces.

Jeśli dopiero zaczynasz swój biznes online lub chcesz zwiększyć swoją widoczność w wyszukiwarkach – sprawdź!