Tworzenie stron www

Tworzenie stron internetowych

Bezpłatna konsultacja i wycena projektu

Jeszcze nie tak dawno temu, aby znaleźć dobrego fachowca czy produkt, który nas interesuje, kupowaliśmy gazety i przeglądaliśmy rubryki ogłoszeń. Teraz, by wyszukać ciekawe treści, sięgamy po smartfon, tablet lub komputer i wpisujemy odpowiednie hasło w okno wyszukiwarki. To oznacza, że jeśli nie masz swojej strony WWW, jesteś niewidoczny dla większości potencjalnych klientów! Od kilku lat specjalizuję się w tworzeniu witryn internetowych dla małych oraz średnich przedsiębiorstw, pomagając im tym samym zaistnieć w sieci. Dobrze zaprojektowana strona internetowa działa jak wizytówka firmy dostępna 24/7, a ja oferuję tylko najlepsze, nowoczesne rozwiązania, które pokochają nie tylko roboty Google’a, ale przede wszystkim Twoi klienci.

Dlaczego warto współpracować ze mną?

Darmowa konsultacja

Indywidualna wycena

Darmowy certyfikat SSL na rok

Projektowanie stron w oparciu o WordPress’a i inne systemy CMS

Nowoczesna strona www dostosowana do rozdzielczości ekranu urządzenia

Tworzenie stron www Szamotuły

Jeśli projektować strony internetowe, to tylko takie, które na siebie zarabiają

Strona WWW Twojej firmy to często pierwsze spotkanie klientów z działalnością, którą prowadzisz. Tylko staranne wykonanie przełoży się na zwiększenie zaufania użytkowników sieci i zachęci ich do zamówienia usługi właśnie u Ciebie. Jako ekspert do spraw pozycjonowania stron dobrze wiem, jakie elementy musi zawierać witryna, aby zwiększyć jej widoczność w wynikach wyszukiwania SEO, co bezpośrednio wpływa na ilość zamówień. Strony, które wykonuję, są nowoczesne, kompatybilne z wieloma wtyczkami, którymi możesz urozmaicić swoją witrynę, bezpieczne, przejrzyste, a przede wszystkim funkcjonalne i przyjazne dla robotów wyszukiwarek.

Bezpłatna konsultacja i wycena projektu

Jeżeli chcesz założyć witrynę lub odświeżyć istniejącą stronę, napisz do mnie! Oferuję darmową konsultację oraz indywidualną wycenę projektu. Brak sztywnego cennika pozwoli nam dopasować rozwiązania najbardziej kompatybilne z Twoim budżetem. Tworzę strony WWW dla Klientów z całej Polski, a jako specjalista IT świadczę usługi z zakresu wsparcia informatycznego, a także obsługi IT na terenie Szamotuł, Obornik, Pniew, Rokietnicy, Tarnowa Podgórnego czy Wronek. Mogę również dojechać do Klienta poza standardowy obszar swojej działalności. Skończyłem studia inżynierskie i magisterskie kierunku Informatyka na UAM w Poznaniu, dlatego masz pewność, że świadczone przeze mnie usługi podparte są wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem w branży.

Budowanie stron internetowych intuicyjnych w obsłudze

W swojej działalności skupiam się na tworzeniu stron internetowych w oparciu o popularne systemy CMS takie jak WordPress, jednak na życzenie Klienta obsługuję również inne platformy. Zależy mi na tym, aby późniejsza obsługa witryny była dla Zleceniodawcy intuicyjna ー tak zbudowana strona nie wymaga specjalistycznych umiejętności w późniejszym zarządzaniu, a tym samym nie generuje dodatkowych kosztów. Chcesz sprzedawać w sieci? Poczytaj o moim doświadczeniu w tworzeniu sklepów internetowych.

Każda tworzona przeze mnie strona internetowa zawiera

Ile kosztuje wykonanie strony internetowej?

Strona wizytówka

od 1200 zł

 • Darmowy certyfikat SSL na rok
 • Bezpłatna pomoc w wyborze
  szablonu, serwera oraz domeny
 • Cała treść na stronie głównej (5 sekcji)
 • Czas realizacji – ok. 2 tygodnie

  (zaliczka 30%, po ukończeniu 70%)

Strona standard

od 2000 zł

 • Darmowy certyfikat SSL na rok
 • Bezpłatna pomoc w wyborze
  szablonu, serwera oraz domeny
 • Do 10 podstron
 • Czas realizacji – ok. 3 tygodnie

  (zaliczka 30%, po ukończeniu 70%)

Strona premium

od 3000 zł

 • Darmowy certyfikat SSL na rok
 • Bezpłatna pomoc w wyborze
  szablonu, serwera oraz domeny
 • 20 podstron i więcej
 • Czas realizacji – ok. 4 tygodnie

  (zaliczka 30%, po ukończeniu 70%)

Masz nietypowe zapotrzebowanie na stronę internetową?
Skontaktuj się ze mną.

Do każdej strony www możesz dokupić (przykładowe usługi)

Portfolio stron internetowych

Strona internetowa dla dentysty

Damian Dobias jest dentystą, stomatologiem i protetykiem pracującym w miejscowości Wronki. Współpracę z Panem Damianem rozpocząłem w 2019 roku.

Współpraca z DAM-DENT
Fizjoprofiedu

Strona www dla fizjoterapeuty

Miałem okazję ostatnio tworzyć stronę internetową dla fizjoterapeuty z Szamotuł, Pana Jacka Bigosa. Prosta witryna oparta o system WordPress mówiąca o tym, jak ważna jest fizjoterapia, profilaktyka i edukacja w naszym życiu już od najmłodszych lat.