Tworzenie stron www

Bezpłatna konsultacja i wycena projektu 🆓

Jeszcze nie tak dawno temu, aby znaleźć dobrego fachowca czy produkt, który nas interesuje, kupowaliśmy gazety i przeglądaliśmy rubryki ogłoszeń. Teraz, by wyszukać ciekawe treści, sięgamy po smartfon, tablet lub komputer i wpisujemy odpowiednie hasło w okno wyszukiwarki. To oznacza, że jeśli nie masz swojej strony WWW, jesteś niewidoczny dla większości potencjalnych klientów! Od kilku lat specjalizuję się w tworzeniu witryn internetowych dla małych oraz średnich przedsiębiorstw, pomagając im tym samym zaistnieć w sieci. Dobrze zaprojektowana strona internetowa działa jak wizytówka firmy dostępna 24/7, a ja oferuję tylko najlepsze, nowoczesne rozwiązania, które pokochają nie tylko roboty Google’a, ale przede wszystkim Twoi klienci 😎

Dlaczego warto współpracować ze mną?

Darmowa konsultacja

Indywidualna wycena

Darmowy certyfikat SSL na rok

Projektowanie stron w oparciu o WordPress'a oraz inne systemy CMS

Nowoczesna strona www dostosowująca się do rozdzielczości ekranu urządzenia

O mnie

Jeśli projektować strony internetowe, to tylko takie, które na siebie zarabiają 💰

Strona WWW Twojej firmy to często pierwsze spotkanie klientów z działalnością, którą prowadzisz. Tylko staranne wykonanie przełoży się na zwiększenie zaufania użytkowników sieci i zachęci ich do zamówienia usługi właśnie u Ciebie. Jako ekspert do spraw pozycjonowania stron dobrze wiem, jakie elementy musi zawierać witryna, aby zwiększyć jej widoczność w wyszukiwaniach SEO, co bezpośrednio wpływa na ilość zamówień. Strony, które wykonuję, są nowoczesne, kompatybilne z wieloma wtyczkami, którymi możesz urozmaicić swoją witrynę, bezpieczne, przejrzyste, a przede wszystkim funkcjonalne i przyjazne dla robotów wyszukiwarek.

Bezpłatna konsultacja i wycena projektu 🆓

Jeżeli chcesz założyć witrynę lub odświeżyć istniejącą stronę, napisz do mnie! Oferuję darmową konsultację oraz indywidualną wycenę projektu. Brak sztywnego cennika pozwoli nam dopasować rozwiązania najbardziej kompatybilne z Twoim budżetem. Tworzę strony WWW dla Klientów z całej Polski, a jako specjalista IT świadczę usługi z zakresu wsparcia informatycznego, a także obsługi IT na terenie Szamotuł, Obornik, Pniew, Rokietnicy, Tarnowa Podgórnego czy Wronek. Mogę również dojechać do Klienta poza standardowy obszar swojej działalności. Skończyłem studia inżynierskie i magisterskie kierunku Informatyka na UAM w Poznaniu, dlatego masz pewność, że świadczone przeze mnie usługi podparte są wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem w branży.

Budowanie stron internetowych intuicyjnych w obsłudze ✅

W swojej działalności skupiam się na tworzeniu stron internetowych w oparciu o popularne systemy CMS takie jak WordPress, jednak na życzenie Klienta obsługuję również inne platformy. Zależy mi na tym, aby późniejsza obsługa witryny była dla Zleceniodawcy intuicyjna ー tak zbudowana strona nie wymaga specjalistycznych umiejętności w późniejszym zarządzaniu, a tym samym nie generuje dodatkowych kosztów. Chcesz sprzedawać w sieci? Poczytaj o moim doświadczeniu w tworzeniu sklepów internetowych.

Opinie Klientów

Panu Mariuszowi powierzyłam moja stronę już w 2018 roku. Od tego czasu wszystko się zmieniło! Prowadzenie strony na najwyższym poziomie. Opieka 24h, każda najmniejsza usterka rozwiązana ekspresowo! Zdecydowanie polecam i cieszę się, że trafiłam na takiego specjalistę.
Profesjonalne podejście do Klienta, masa ciekawych pomysłów, ale przede wszystkim szybki kontakt i realizacja. W tych kilku słowach określiłabym moją współpracę z Panem Mariuszem Kubiakiem. Strona www, którą stworzył Pan Mariusz jest doskonała, a ja czuję pełną satysfakcję, że w końcu mam profesjonalną witrynę. Gorąco polecam tworzenie stron www u Pana Mariusza!